Erkek Çocuk Lastikli Eşofman Altı

Erkek çocukların gardıroplarında eksik olmayan giysilerin başında eşofmanlar yer alıyor. Çocuklar parkta, evde ya da gezmeye giderken eşofmanlarla kendilerini daha rahat hissediyorlar. Özellikle okul zamanlarında beden eğitimi dersinde çocuğun rahat hareket etmesi açısından çok önemlidir. Çocuğa hareket özgürlüğü sunan giysi türü olduğunu söyleyebiliriz. Dayanıklı, konforlu, rahat ve çok yönlü kıyafetlerdir.

Erkek çocuk lastikli eşofman altı; spor esnasında hareket özgürlüğü sunduğu için kemik ve kas gelişimi açısından da erkek çocuklarının sosyalleşmesini sağlıyor. Erkek çocuklarına rahat hareket etme özgürlüğü tanırken aynı zamanda cildin tahriş olmasını da engelliyor. Özel geliştirilen kumaş ve boya çeşitleriyle eşofmanların hem alt hem de üst kısımları hazırlanıyor. Firmamızla iletişime geçerek kaliteli kumaşlardan yapılan erkek çocuklarına özel lastikli eşofman altlarından temin edebilirsiniz. Seçici olan kolay kolay kıyafet seçemeyen çocuklar için firmamız zengin ürün seçenekleri sunuyor. Spor giyim kategorisi içerisindeki eşofman altlarının kombinlenebileceği birçok seçenek var. Bel kısmı lastikli olan eşofmanların kullanımı çok kolaydır. Pratik kullanımından dolayı erkek çocukları ürünün içinde kendilerini konforlu hissederler. Ürün seçerken ebeveynler çocuklarının boylarını mutlaka göz önünde bulundurmalıdır. Çocuğun boyundan büyük seçilen ürünlerde paça kısmı sürüklenerek çocuğun düşmesine sebep olur. Model, renk ve boy seçenekleri açısından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Müşterilerimiz dilediği model, renk ve boyutta eşofman altını kolayca temin edebilir. Küçük erkek çocukları için lastikli modeller çok kullanışlıdır. Fiziksel aktivite yaparken eşofmanın kaymasını lastik önler. Böylelikle çocuk, spor yaparken kendini özgür hisseder.

 

Erkek Çocuk Lastikli Eşofman Altı Çeşidi

Kullanışlı ve rahat kumaşlarla erkek çocuk lastikli eşofman altları tasarlanıyor. Yüksek kalitede üretildikleri için uzun yıllar kullanılabilir ürünlerdir. Rahatlığın yanında görsellikte öne çıkıyor. Özgün ve sportif şekilde tasarlanan erkek çocuk lastikli eşofman altı modeller aynı zamanda sağlıklı kumaşlardan üretiliyor. Pamuklu kumaşlardan üretildikleri için terleme yapmazlar. Pamuk kumaşın yanı sıra kadife kumaşlarla tasarlanan model seçenekleri de vardır. Kadife kumaşlı eşofman altları, soğuk günlerde vücudu sıcak tutma özelliğine sahiptir. Bu durumda ürünün kullanışlılığını açıkça ortaya koyuyor. Lastikli erkek çocuk eşofman altları aynı zamanda kaliteli materyallerden üretilirler. 0-18 yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği model seçenekleri mevcuttur. Erkek çocuklarının cinsiyetine, yaşına ve zevkine uygun olarak üretilirler. Soğuk ve sıcağa karşı özel üretilen modeller konforlu yapılarıyla dikkat çekiyor. Sevimli desenlerden oluşan model seçeneklerinden oluşurlar. Lisanslı eşofman altları da tasarlanıyor. Lisanslı olan modeller; spor kulüplerine ait arma ve animasyon filmi karakterlerinden oluşan görsellerle tasarlanmışlardır. Çocuğunuzun tuttuğu takım ya da sevdiği kahramanların olduğu modellerin içinden seçim yapabilirsiniz. Kir ve leke tutmayan, kolay temizlenebilen hijyenik kumaş türleriyle üretilirler.

Erkek çocuklarının yaş grubuna özel olarak farklı renk ve modellerde üretilirler. Güneş gözlüğü, ayakkabı, şapka, kıyafet vb. birçok eşyayla kombinlenebiliyorlar. Yumuşak dokulu kumaşlardan üretildiği için cildi tahriş etme gibi bir durum asla görülmez. Eşofman altının esnek dokuda üretilmesi çocuğa geniş hareket alanı sunuyor. Erkek çocuğunun kendini daha dinamik hissetmesini sağlayan giysilerdir. Günlük kullanımın yanı sıra koşu, özel antrenman ve yürüyüşte kullanılabilecek özel ürünlerdir. Takım eşofman yerine yalnızca alt parçasını alarak farklı sweatshirt ve tişört modelleriyle kombine edebilirsiniz. Özellikle giyimine önem veren erkek çocukları tarafından çok tercih ediliyor. Çocuk iddialı ve yenilikçi parçalarla eşofman altını kombine edip istediği görüntüye ulaşabilir. Erkek çocuk lastikli eşofman altı modelleri gelişmiş teknolojiyle üretilmektedir. Esnek kumaşı yanında iç astarı da ürünün kullanışlı olmasında etkendir.

 

Erkek Çocuk Lastikli Eşofman Altı Modelleri

Erkek çocukları, bel kısmı lastikle üretilen eşofman altları içerisinde kendilerini rahat hissederler. Her yaştaki çocuğun çok rahat kullanabileceği kategoride yer alır. Erkek çocuk lastikli eşofman altı modelleri günün her saati kullanılabilir. Ancak yetişkinler gibi çocuklarda fiziksel aktivite yaparken bu giysi türünü kullanmayı tercih ediyorlar. Komple takım yerine erkek çocuk lastikli eşofman altı fiyatları daha uygundur. Ayrıca çocuklar kendi zevklerine uygun olarak eşofman altlarını tişört ve sweatlerle kombin edebilirler. Fiziksel aktivite ya da yürüyüş yaparken sıcak tutar.

Erkek çocuk lastikli eşofman altı çeşitleri; takım amblemleri, çizgi film karakterleri vb. çocukların dikkatini çekecek baskılardan oluşurlar.

Disney, Marvel vb. çocukların sevebileceği baskılı olarak birçok ürün modeli tasarlanıyor. Dört mevsim kullanılabilecek modellerden tutunda her mevsim için ayrı tasarlanan birçok ürün çeşidi mevcuttur. Geniş ürün yelpazesinden oluşan modeller içerisinden çocuğunuz zevkine uygun olanını seçebilir. Kış aylarında soğuğa karşı kullanılmak üzere içi polar ve peluşlu dokuya sahip ürünler seçilebilir. Polar eşofman altları sayesinde çocuklarınız kış günlerinde de fiziksel aktiviteye katılabilecek. Pamuklu kumaşlardan tasarlanan ürünler günlük kullanım için çok uygundur. Erkek çocuklarına konfor sunan eşofman altları yumuşak kumaşlarla üretilir. Erkek çocukları yaratılış itibariyle çok hareketlidirler. Devamlı hareket ettiklerinden dolayı terlerler. Dolayısıyla çocukları hem nem ve soğuktan koruyacak hem de nefes alabilen parça seçilmelidir. Eşofman altları, birçok kumaş türünden dizayn edilirler. Çocuklarının sağlığı için aileler terletmeyen kumaş türlerini seçmelidir. Düşme, zıplama, oynama, koşma erkek çocuklarının tabiatında vardır. Bu nedenle ebeveynler tüm giysi türlerinde olduğu gibi eşofman altlarını da sağlam seçmeliler. Sağlam kumaş ve iplerden tasarlanan ürünleri çocuklarınız uzun yıllar kullanabilir. Yırtılma ve sürtünmeye dayanıklı sağlam kumaşlı modelleri tercih etmek hem çocuğunuz hem de sizin için daha rahat olacaktır. Üst eşofman parçalarına kıyasla altlar daha çok kirlenirler. Alt parçalar hemen kirlendiği için koyu renkli seçilmeleri en doğrusudur. Özellikle günlük kullanımlar için koyu renk seçilmesi kullanıcı için büyük avantajdır. Çocuğunuza özel günlerde ya da arada sırada giyebileceği eşofman altı arıyorsanız tercihinizi açık renkli modellerden yana kullanabilirsiniz. Yalnız ürünü satın alırken çocukların hızlı büyümesini de mutlaka göz önünde bulundurunuz. Erkek çocuk lastikli eşofman altı modelleri içerisinde ayakların olduğu bölümler manşetlidir. Manşetli olan parçalar çocukların vücuduna tam oturuyor. Çocuk rahat hareket ederek eşofmanın paçalarına basmaz. Hem bol hem de gevşek şekilde tasarlanan ürünlerde hareketi kolaylaştırır. Çocuklarınızın tüm gün vücuduna temas eden bu ürünlerin teknik özellikleri çok iyi incelenmelidir. Teknik özellikleri detaylı incelenip ona göre ürün seçimi yapılması çocukların sağlığı için çok önemlidir.

 

Erkek Çocuk Lastikli Eşofman Altı Fiyatları

Tüm giysi çeşitlerinde olduğu gibi erkek çocuklarına eşofman seçimi de hayati önem taşır. Çocukların cildine direkt temas eden bu giysi parçasını seçerken bazı noktalara çok dikkat edilmelidir. Ebeveynler, ürünü seçerken; çocuklarının nerede kullanacağı ve aktivite yoğunluğunu düşünerek seçmeli. Erkek çocuk lastikli eşofman altı fiyatları seçilen parçanın teknik özelliklerine ve modeline göre değişiklik gösteriyor.

Çocuğunuz futbol oynama, bisiklet sürme gibi bacakların devamlı aktif olduğu sporları yapıyorsa ona esnek kumaştan tasarlanan eşofman altı satın almanız daha doğru olur. Paça kısmının rahat olması fiziksel aktivitelerde kolaylık sağlar. Erkek çocuk lastikli eşofman altı fiyatları; ürünün tasarlandığı kumaş türüne göre de değişebiliyor. Üründeki ekstra özelliklerde fiyata etki eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
YARDIM
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.