Kız Çocuk Pijama Takımı

Konforlu ve rahat yapısından dolayı her yaş grubunun vazgeçilmezi olan pijamaların kız çocuklarına özel tasarlanan modellerini sitemizden temin edebilirsiniz. Sitemizden temin edebileceğiniz kız çocuk pijama takımı modelleri, kaliteli kumaşlardan tasarlanıyor. Çocuğunuzun rahat ve sağlıklı uyku uyumasını sağlayan özellikte tasarlanmışlardır. Çocukların sağlıklı bir yaşama sahip olması sadece yedikleri ve içtiklerine bağlı değildir. Beslenmenin yanında bir çocuğun giydiği kıyafetlere de çok dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle çocuklar için uyku süreci çok önemlidir. Çünkü uykuda giyilen kıyafetler önemli ölçüde uyku kalitesine etki eder. Çocuklara pijama mevsimine göre pijama seçilmelidir. Yaz aylarında çocuğun sıcakta rahat edebileceği kış aylarındaysa soğuktan korunabileceği modellerin seçimi hayati önem taşıyor.

Çocukların rahat şekilde uykuya dalabileceği model ve kumaş dokusuna sahip pijamalar seçilmelidir. Birbirinden kaliteli ve güzel kız çocuk pijama takımları için sitemize göz atabilirsiniz. Çocuğunuzun cildine ve zevkine uygun birçok model seçeneğini detaylı inceleyebilirsiniz. Kız çocuk stiline uygun ev rahatlığını yansıtan birbirinden farklı modeller mevcuttur. Pijama giyme alışkanlığı olmayan çocukların bile alışkanlık kazanacağı geniş ürün yelpazesinden oluşmuştur. Tekstil alanında kız çocuklarına özel birçok kıyafet tasarlanıyor. Tekstil sektörünün gelişmesine bağlı olarak pijama alanı da çok genişlemiştir. Bu nedenle her kız çocuğunun zevkine uygun modeller üretiliyor. Geniş model ve renk seçenekleriyle dizayn edilirler. Yaz döneminde terlemeyen ve incecik kumaşlar; kış aylarındaysa kalın, uzun kollu kumaşlardan pijamalar üretilir.

 

Kız Çocuk Pijama Takımı Özellikleri

Kız çocuk pijama takımı çeşitlerinin en önemli özelliği çocuklara uyku alışkanlığı kazandırmasıdır. Pamuklu kumaşlardan yapılan modeller cilt sağlığı açısından çok önemlidir. Çocuklarda alerjik reaksiyonlara sebep olmayacak kumaşlardan üretilirler. Kız çocuklarının fiziksel yapısına uygun üretilirler. Aileler kesinlikle çok geniş ve vücudu saran, sıkan modellerden uzak durmalıdır. Her aile kendi çocuğunun vücut yapısını göz önünde bulundurup ona göre seçim yapmalıdır. Ancak çocuğun kendini uykuda rahat hissetmesi açısından pijama hafif geniş olabilir. Pijamalar, çocuklara uyku bilinci kazandırır. Çocuğun yatağa temiz girmesini sağlayan önemli alışkanlık pijama giymesidir. Pijaması giydirilen ya da ailesi tarafından giymesi gerektiği söylenen çocuklar uyku saatlerinin geldiğini anlar. Pijama kan dolaşımının sağlanması açısından da hayati önem taşıyor. Elastik bel bantlarıyla tasarlanan modeller; 0-15 yaş grubuna hitap ediyor. Organik kumaşlarla dikilen modeller çocuğun sağlığına daha çok hitap ediyor. Hassas tenli çocuklara uygun modelleri de sitemizde inceleyebilirsiniz. Doğal kumaş yapılı modeller; ciltte tahriş ve kaşıntı gibi olumsuzluklarında önüne geçiyor. Yaz döneminde şortlu pijamalar tercih edilebilir.

Kız çocuk pijama takımı modelleri sayesinde çocuğunuz deliksiz bir uykuya dalacak. Beden ölçü tablosunu baz alarak çocuğunuza model seçmeniz ürünün kullanışlılığını artıracak. Bu ürünler, çocukların sevdiği karakterler ve onlara hitap eden desenlerden oluşurlar. Çocukların ilgisini çekecek pijama koleksiyonları oluşturulmuştur. Pijamaların kol boğumlarıyla paça bölümlerinin rahat tasarlanması çok önemlidir. Ayak bileği lastikli modellerin yanı sıra lastiksiz seçeneklerde vardır. Aileler ürün seçiminde mutlaka çocuklarının seçimlerini dikkate almalıdır.

Çocukların seveceği ve içinde kendini rahat hissedeceği seçenekler onun sağlığı açısından çok önemlidir. Eğlenceli ve şirin tasarımlardan oluşurlar. Hem uzun hem de huzurlu uyku uyumaları için bu ürün önemli ihtiyaçtır. Kız çocukları beğendikleri ve sevdikleri pijama takımlarının içinde kendilerini daha mutlu hissederler. Ürünleri;

  • Kol uzunlukları,
  • Renk,
  • Bacak uzunlukları,
  • Baskı,
  • Desen seçeneklerine göre tercih edebilirsiniz.

Günlük kullanıma çok uygunlardır. Kolay temizlenebilen ve kir tutmayan dokuya sahip kumaşlarla sizlere sunuluyor.

 

Kız Çocuk Pijama Takım Modelleri Nelerdir?

Tekstil sektörü kız çocuklarına özel birçok parça tasarlıyor. Kız çocuk pijama takım modelleri bakımından tekstil sektörü zengin içerikler sunuyor. Her mevsime özel pijama modelleri tasarlanıyor. Kız çocukları için özel; desen, baskı ve renk açısından birbirinden farklı modeller üretilmektedir. Bazı pijama takımları unisex diye adlandırılan hem kız hem de erkek çocuklarına özgüde dizayn ediliyor. Unisex pijama takımlarının renkleri erkek ve kız çocuklarının kullanabileceği şekildedir. Sadece kız çocuklarına özel üretilen modellerdeyse pembe ve benzeri renkler kullanılıyor. Kumaş türleri de mevsimlere göre değişiyor. Örneğin; kış mevsiminde daha çok polar ya da pamuklu kumaşlar tercih ediliyor. Yaz dönemindeyse ince kumaşlardan pijama takımları tasarlanır. Özellikle yaz aylarında terletmeyecek kumaşlar kullanılır. Aynı zamanda yazları kolsuz ya da kısa kollu modellerin satışı gerçekleşir. Kış aylarında; uzun kollu ve çocuğun vücudunu sıcak tutacak ürünler raflarda öne çıkıyor.

Kız çocukları için üretilen pijamalarda mevsim geçişleri de göz önünde bulundurulmuştur. Havanın çok sıcak ve soğuk olmadığı dönemler; mevsim geçişleri olarak adlandırılır. Bu tarz havalarda pijama takımının çok ince ve kalın olmamasına dikkat edilmelidir. Kız çocuklarının dünyası; detay ve renklerden oluşur. Bundan dolayı ışıldayan, parıldayan, pul ve çeşitli süslere yer verilen modeller daha çok ilgi çeker. Fakat diğer giysi türlerinde olduğu gibi pijamalarında sağlığa uygun kumaşlardan dizayn edilmesi hayati önem taşıyor. Özellikle kumaş türünün çocuk üzerinde alerjik reaksiyona sebep olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Kız çocukları genellikle çiçek, böcek ve farklı desenlerden oluşan kıyafetleri severler. Pijama seçimlerinde de bu durum öne çıkıyor. Ayrıca çizgi film karakterlerinden oluşan ürünlerde çocukların önemli ölçüde dikkatini çekiyor. Kollar volan detayından oluşan model seçenekleri de kız çocuklarının beğenisini kazanmıştır. Kız çocuklarına hitap eden diğer pijama takımı detaylarıysa kol kısımlarının fırfırdan oluşan modelleridir. Pijama kullanıcıyı rahat ettirecek formda tasarlanır. Takım şeklinde satılan pijamalar daha kullanışlıdır. Takımlı modellerde; pijamaların alt ve üstleri uyumlu desen ve modellerle dizayn edilmiştir. Model seçeneği açısından zengin ürün grubunda yer alır. Bazı kız çocuk pijama takımı modelleri seçeneklerinin alt parçaları açık, üst parçalarsa koyu renklidir.

 

Kız Çocuk Pijama Takım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kız çocuklarına özel üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi pijama takımı fiyatları da değişkendir. Kız çocuk pijama takım fiyatları, birçok etkene bağlı olarak değişiyor. Kız çocuk pijama takım fiyatları değişkenliği model açısından zengin içerikten oluşur. Tek parçadan oluşan pijamaya göre takımların fiyatı biraz yüksektir. Ancak kullanışlılık açısından öne çıktığını söyleyebiliriz. Fiyatı etkileyen unsurlar arasında mevsimleri de ele almak gerekiyor. Kış aylarında kalın kumaşlı pijamalar kullanılır. Hatta ekstra kumaş kullanımı da söz konusudur. Bu durumda fiyata etki eder. Yazın ince kumaşlar kullanıldığı için çok kumaş harcanmaz. Dolayısıyla kış pijama takımlarına kıyasla daha uygundur. Çocukların giydiği tüm giysiler sağlıklı malzemelerden yapılmalıdır. Sağlıklı kumaş ve ipliklerden yapılan pijamaları tercih edilmelidir.

Çocuklar için hassas, alerjik reaksiyona sebep olmayacak giysi seçilmelidir. Özellikle uyku için seçilen giysi türlerinde daha çok dikkat edilmelidir. Kız bebekler içinde özel kumaşlarla pijamalar üretilmektedir. Kız çocuk pijama takım fiyatları, tasarım farklılıkları doğrultusunda da belirlenmektedir. Kız bebekler için pijama takımı seçerken içinde bulundukları ay temel alınmalıdır. Tüm belirttiğimiz noktaları ek olarak pijama takımının içinde yer alan parçalarda fiyatı etkileyen unsurlardandır. Sitemizde yer alan model seçeneklerini detaylı inceleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
YARDIM
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.