Kız Çocuk Şortlu Takım

Günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte tekstil sektörü; tüm seçeneklerde olduğu gibi kız çocuk şortlu takım modelleriyle de öne çıkıyor. Aileler yazın kavurucu sıcaklarında çocukları için şortlu takımlar tercih edebilir. Kız çocukları, yaratılışları gereği modaya çok meraklıdırlar. Rengarenk, farklı farklı takımlar giymeyi çok severler. Kız çocuklarının tercih ettiği kıyafet seçenekleri arasında şortlu takımlarda öne çıkıyor. Sitemizde kız çocuklarının ruhuna hitap birbirinden farklı şortlu takım modelleri bulabilirsiniz. Kız çocukları erkek çocuklara kıyasla çok detaycıdır. Bu durum çocukların seçeceği kıyafete de etki ediyor. Sarı, pembe, turuncu gibi renklerin ağırlıkta olduğu ürünler tasarlanmıştır. Çocuklar kendi zevklerine göre seçtikleri kıyafetlerle giyim tarzını küçük yaşlarda tam olarak ortaya koyarlar.

Rahat kullanımından dolayı şortlu takımlar hem aileler hem de çocukların tercihi olmuş durumdadır. Kıyafet seçimi yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar içinde önem taşıyor. Özellikle kız çocuklarının elbiseler kadar şortlu takımlarda ruhuna hitap ediyor. Küçük yaşlarda moda tutkunu olan kız çocuklarına özel farklı model, renk ve desen seçenekleriyle şortlu takımlar tasarlanıyor. Şort; yaz döneminde en çok tercih edilen kıyafetlerin başında geliyor. Denize, pikniğe, gezmede kısacası her yerde giyilebilecek kıyafettir. Yaz ayının kavurucu sıcaklarında rahatlatıcı etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Şortlu takımlar, çocukların hareketlerini kısıtlamaz. Hareket kısıtlamaması olmaması ürünü daha kullanışlı hale getirmiştir. Kız çocuğunuzun kendisini mutlu hissedeceği kıyafetlerdir. Şortlu takımlarda çocuklar kendilerini özgürde hisseder. Puantiyeli, çiçekli vb. birçok seçenekten oluşmuşlardır.

 

Kız Çocuk Şortlu Takım Özellikleri

Son dönemlerde her alanda olduğu gibi moda dünyası da sıçrayışa geçti. 0-17 yaş arası çocuklara birçok kıyafet tasarlanıyor. O kıyafet tasarımları arasında kız çocukları için şortlu takımlarda yer alıyor. Kız çocuk şortlu takım ürünleri, yaz mevsime özel tasarlanmaktadır. Çocukların ciltlerine uygun alerji yapmayan özel kumaşlarla dizayn ediliyorlar. Kız çocuklarının rengarenk dünyalarını yansıtan modellerdir. Aynı zamanda hareketli ve stil sahibi çocuklara da hitap ediyor. Özgür ruhlu, sevimli kız çocuklarına hitap eden modellerdir. Esnek yapılı kumaşlardan tasarlandıkları için hareket kısıtlamazlar. Farklı yaş gruplarındaki kız çocukları için tasarlanmış özel ürünlerdir. Çocukların ihtiyaçlarına cevap niteliktedirler. Kaliteli kumaşlardan üretildikleri için uzun yıllar kullanılabilirler.

Sağlıklı bir o kadar da konforlu kullanım sunmaktadırlar. Çocukların ciltleri yetişkinlere kıyasla daha hassastır. Dolayısıyla çocuklara kıyafet üretilirken daha dikkatli olunması gerekiyor. Sitemiz çocukların hassas ciltlerine şortlu takımlar tasarlıyor. Göze hitap eden, sıcak yaz günlerine daha çok neşe katan model, desen ve renklerden oluşurlar. Örneğin; bu tarz giysilerle çocuklar ip atlayabilir, top oynayabilir, bisiklete binebilir. Kız çocuk şortlu takım modelleri; alt ve üst olarak bir bütünlük oluşturur. Takım olduğu için aileler kombinleme gibi durumlarla karşılaşmazlar. Aniden dışarıya çıkmak zorunda kalındığında özellikle aileler hızlıca çocuklarını hazırlayabilecekleri bir seçenektir. Şortların bel kısmının lastikli olması da hareket özgürlüğü sunar. Elastik, ince kaliteli kumaşlarla tasarlanmışlardır. Kumaş kalitesi yüksek olduğu için çok rahat yıkanabilirler. Yıkandıklarında kumaş renginde solma gibi durumlarla asla karşılaşılmaz. %100 hijyenik ve sağlıklı kumaş türleriyle raflarda yerini alan ürünlerdir. Üzerindeki baskılarda kumaşlarındaki gibi kalitelidir.

Şortlu takımlar yaza uygun kıyafet türü olduğu için sim ya da kabartmalı kumaşlarla genellikle tasarlanmazlar. Bu tarz giyim türünde hafif kumaşlar daha çok ön plandadır. Bazı modeller kısa kollu bazılarıysa askılıdır. Cıvıl cıvıl kız çocuklarına hitap eden ürünlerdir.

 

Kız Çocuk Şortlu Takım Modelleri

Işıl ışıl tam da kız çocuklarını temsil eden birçok kıyafet türü vardır. Model, renk ve desen bakımından geniş ürün yelpazesine sahip olan şortlu takımlar fiyat bakımından da dikkat çekiyor. Kız çocuk şortlu takım fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle sitemizde yer alıyor. Özgün tasarımlardan oluşan modeller sayesinde çocuğunuz kendini daha özgür hissedecek. Ürünlerin bazı modelleri rengarenk dikkat çeken tarzdayken bazılarıysa sade renk ve tasarımlardan oluşuyor. Eşsiz kız çocuk şortlu takım seçenekleri ile çocuğunuz tarzını yansıtacak. Çiçek desenleri dışında çizgi film karakterlerinin olduğu modellerde mevcuttur. Kız çocuklara ait giyim reyonunda çok rastlanılan animasyon karakterlerinden buz prensi Frozen’da şortlu takımlarda yerini alıyor. İçerik anlamında çok zengin ürün grubu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kız çocukların aşık olduğu Mickeyi Mouse karakterine de modellerde yer veriliyor. Kız çocuk şortlu takım modelleri, birçok animasyon karakterlerinden oluşuyor. Üst kısmı ince tişört ya da bluzlardan oluşmaktadır.

0-15 yaş grubu kız çocuklarına özel tasarlanan şortlu takımlar, pratik kullanımlıdır. Giyimi ve taşınması açısından çocuğunuz için büyük kolaylık taşıyor diyebiliriz. Çocuklarının şık ve rahat görünmesini isteyen aileler tarafından çok tercih ediliyor. Giy çık rahatlığının ön planda olduğu giysilerdir. Giy çık tarzındaki modeller hareketli çocuklar için en ideal giysi türleridir. İnce fakat kaliteli kumaşlarla tasarlanan bu takımlar ebeveynlerin çantasında çok rahat taşınır. Yolculukta, dışarıya parka gidildiği zaman çocuğunuzun üzerinin kirlenmesi ihtimaline karşı çantanıza şortlu takımı koyabilirsiniz. Geniş beden aralıklarından oluşması ürünün kullanışlılığını daha çok artırmıştır. Penye ve file kumaşlardan da üretilebiliyorlar. Yetişkinlerinde vazgeçemediği moda dünyasının baş tacı tişörtler takım oluşturdukları şortla birlikte daha dikkat çekici kombin haline geliyorlar. Takımı oluşturan hem tişört hem de şortlar muhteşem tasarım ayrıntılarından oluşuyorlar. Birçok alanda rahat kullanılabilirler.

 

Kız Çocuk Şortlu Takım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kız çocuklarına özel pek çok takım türler üretiliyor. Kız çocuk şortlu takım modelleri ailelerinde favorisi haline gelen ürünlerdir. Pratik kullanımıyla birlikte uygun fiyat seçenekleri de aileler için tercih sebebi olmuştur. Kız çocuk şortlu takım modelleri fiyatları birçok unsura bağlı olarak belirlenir. Bu unsurların en başında renk farkı geliyor. Mavi, pudra, mor ve sarı gibi renklerden oluşan ürünlerin fiyatları diğer renklere daha farklı olabiliyor. Kumaş tipi, işlemesi ve yapısı da fiyata etki etmektedir. Kumaş üzerindeki detaylar arttıkça fiyatta da değişimler yaşanır. Tüm kıyafet türlerinde olduğu gibi şortlu takımların özel tasarımlı olanlarında fiyatları normal olanlara kıyasla farklıdır.

Kız çocuk şortlu takım modelleri fiyatları;

Ürün model bakımından zengin olduğu için fiyat anlamında da herkes bütçesine uygun olanını kolayca bulabilir. Yaş grubu unsuru da fiyatı etkiliyor. Çünkü yaş arttıkça ürün boyutu ve genişliği de artar. Buna bağlı olarak ürünün fiyatı da artmaya başlıyor. Kumaşın teknik özelliklerine göre de fiyat belirlenmektedir. Her yaş grubu ve model fiyatlandırmayı etkiler. Yaz döneminde giyilen bir ürün olan şortlu takım kış döneminde daha uyguna denk gelebiliyor. Takımın üretim yapısı ve tasarımı farklı olduğu için modellerdeki fiyat farklılıkları da çok normaldir. Çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak özel kumaşlardan üretilirler. Gün boyu çocuğun cildine temas edecek giysinin kaliteli kumaştan yapılması hayati önem taşıyor. Tekstil sektöründe fiyat performansı etkileyen birçok detay vardır. Kız çocuklarına özel tasarlanan şortlu takımlarda özelliklerinden dolayı fiyat farklılıklarına sebep oluyor. Spor kategorisinin içine giren ürün; kolay kolay deforme olmayan kumaş türleriyle piyasaya sunuluyor.

  • Nakış kalitesi,
  • Baskı,
  • Aksesuara göre de değişir.
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
YARDIM
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.