Kız Çocuk Sweatshirt

Hem rahatlık, hem konfor, hem sevimli, hem de her şey ile kombin olabilen; kız çocuk sweatshirt! Gündelik hayatta hem şık hem de rahat olabilmeyi sağlayan, özellikle mevsimsel geçiş dönemleri ve de serin yaz akşamlarının kıyafeti olan sweatshirtlerden her çocuğun en az bir taneye sahip olması gerekir. Kız çocuklarına hem rahatlık hem de şıklık katan bu kıyafetler ile bir tarz sahibi olmak da mümkündür. Birçok farklı model, renk, tasarım ve baskılı modelleriyle geniş bir yelpazede sitemizde bulabileceğiniz kız çocuk sweatshirt modelleri, her gardırop için vazgeçilmez pratik kıyafetler olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Kız Çocuk Sweatshirt Çeşitleri

Kız çocuk sweatshirt çeşitleri birçok farklı formda sitemizde bulunmaktadır. Kapşonlu, peluş, uzun kollu, kısa kollu, crop, baskılı, alternatif renkli ve diğer birçok model ile kız çocuk sweatshirt modelleri geniş bir ürün gamında sıralanmaktadır. Kız çocuk sweatshirt modelleri ile ilgili en önemli özelliklerden biri renk kombinasyonuna sahip olmasıdır demek yanlış olmaz. Kız çocuklarının parlak renkleri sevmesinin getirisi olarak birçok parlak renkte sweatshirt, hem de üstü baskılı modellerle oldukça cazip bir alternatif olarak öne çıkar. Bu modelleri uygun olabilecek alt modellerle kombinlemek gerekir. Bunu yapmakta oldukça kolay olmaktadır. Çünkü sweatshirtleri kombinlemek ve yakıştırmak oldukça kolaydır. Zaten bu özelliğinden dolayı tercih edilmektedir. Altına giyilebilecek bir etek, pantolon veya şort şık bir bütün kombin yaratılmasını sağlayacaktır. Hem şık hem de sevimli bir kombin kız çocuk için hem keyif verici bir görüntü hem de rahatlık yaratacaktır. Ayağa giyilecek bir spor ayakkabı ile de kombin tam olarak tamamlanmış olacaktır. Kız çocuk sweatshirt modelleri aslında her mevsim giyilebilecek kıyafetlerdir. Yani yazlık kışlık diye dolaba kaldırılmayıp her zaman gardıropta ön sıralarda olmalıdır. Sıcak yaz günlerinin serin akşamlarında vazgeçilmez bir alternatif üst olarak öne çıkar. Özellikle geçiş dönemlerinde yani sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde tam bir koruma üstlüğü olarak kullanılabilir. Özellikle kumaş olarak çok daha kalın olan modelleri ise kış döneminde tam bir koruma üstlüğü görevi görebilir. Her bütçeye uygun modellerin olması da sweatshirler için önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Kız çocuk sweatshirt fiyatları marka ve kumaş özellikleri ile değişkenlik gösterse de mutlaka size uygun bir ürünü sitemizden bulmanız mümkündür. Kız çocuk sweatshirt modelleri birçok farklı üst kıyafeti ile de kombin olabilir. Örneğin; bir boğazlı kazağın üstüne fermuarlı bir sweatshirt giyilebilir. Bir tişörtün üstüne de sweatshirt giyilebilir. Renklerinin ve baskının getirdiği renkliliğinden dolayı daha çok düz renklere sahip alt ve iç kıyafetlerle kombin edilmesi daha doğru olacaktır. Örneğin hem üzerinden Lola baskısı hem de kırmızı bir sweatshirt, altında bir klasik kot veya parlak düz renk taytla daha şık duracaktır.

 

Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri

Yetişkin ürünlerinde olduğu gibi çocuk ürünlerinde de, özellikle de kız çocuk ürünlerinde her sezon modayı takip eden, modayla yenilenen değişiklikler olmaktadır. Kız çocuklarımız için her dönem eğlenceli ve şık modeller bulunmaktadır. Sitemizden tüm bu modelleri görmeniz, incelemeniz, kıyaslamanız mümkündür. Kız çocuk sweatshirt modellerini genel özellikleri ile aşağıdaki gibi özelliklerde olmaktadır. Bu özelliklere ve markasına göre de kız çocuk sweatshirt fiyatları değişmektedir.

 
  • Baskılı Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri: Üzerinde baskı olarak birbirinden sevimli hayvan figürleri ve süper kahraman figürlerinin olduğu rengarenk tasarımların, ön plana çıktığı kız çocuk sweatshirt modelleri günün her dakikası çocuklarımıza konforlu bir hareket alanı, sıcaklık ve sevimlilik katmaktadır. Süper kahramanları tüm gün üstlerinde taşımaları çocuklarımızı daha da keyifli ve enerjik hale getirebilmektedir. Minnie Mouse, Bunny, LoL Surprise, Lola, Hermione gibi kahramanlar günün her anında keyifli bir şekilde kız çocuklarımıza eşlik etmektedir. Sadece çocukların değil rahatlığından dolayı herkesin giydiği sweatshirtler, baskılı halleriyle yetişkinlerinde üzerinde çok şık durmaktadır. Süper kahramanlar olmasa da birçok farklı görsel, fotoğraf, yazı, motif gibi baskılarla şekillenen sweatshirtler dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Sweatshirtlerin tercih edilmesinin en önemli nedenleri; çok rahat olmaları ve kombin edilmesi kolay ürünler olmalarıdır. Kot pantolon, şort, tayt ve etek ile rahat bir şekilde kombine edilebilecek bir kıyafet olan kız çocuk sweatshirt modelleri özellikle serin yaz akşamları ve mevsim geçişi dönemlerde ince tişörtlerin üstünde harika bir tamamlayıcı olabilmektedir. Sitemizde birçok farklı renk, baskı ve özellikte modelleri görmeniz mümkündür.
  • Kapşonlu Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri: Kız çocuklarının kendilerine özgü stillerine ve zevklerine göre, farklı alternatif tasarımlar arasından seçebilecekleri, kapşonlu kız çocuk sweatshirt modelleri birçok renk alternatifi ile üretilmeye devam etmektedir. Sweatshirtlerin en önemli özelliği, birçok renk ve model ile geniş bir ürün gamına sahip olmalarıdır. Kapşonlu modellerin en önemli artısı ise yanınızda bir şapka veya bere olmadığı zamanlarda çıkan ani rüzgar veya yağmur geçişlerinde çocukların başını koruyabilmelerini sağlamasıdır. Sweatshirtlerin en çok tercih edilen modelleri kapşonlu olan modelleridir demek yanlış olmaz. Kız çocukları için çizgi film kahramanlarının baskısının olduğu ve de kapşonlu olan sweatshirtler en çok tercih edilen modeller arasındadır. Pul detaylı ve de oversize ölçüdeki kız çocuk sweatshirt modelleri bir de tayt ve etek ile kombin edildiğinde oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Kız çocuklarımızın bu tip kombinlerle, hem rahat hareket etmelerini hem de doğum günü ve benzeri etkinliklere şık bir şekilde gitmeleri sağlanabilir.
  • Peluş Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri: Cepli ve kapşonlu uzun kollu sweatshirtlerden sonra şimdi de bir başka kız çocuklara uygun olan popüler model de; Peluş kız çocuk sweatshirt modelleri olarak ön plana çıkar. Hem soğuk ve yağmurlu havalarda koruma özelliği sağlaması dışında bir de aşırı sevimli bir görüntü vermektedir. Fermuar detayının da olması kız çocuk uzun sweatshirt modellerini, kız çocuklarının tek parça olarak, elbise niyetiyle giydikleri bir kıyafet haline getirmektedir. Sitemizde de birçok modelini bulabileceğiniz kız çocuk peluş sweatshirt modelleri son dönemin en popüler modelleri olarak dikkat çeker. Rahat kesimli olmaları, hareket yeteneğini kısıtlamaması bir de ürün çeşitliliği ile renkli ve keyifli tasarımlara sahip olması kız çocuk sweatshirt modelleri, popüler kıyafetler haline dönüştürmüştür.
 

Kız Çocuk Sweatshirt Fiyatları

Kız çocuk sweatshirtlerini; birbirinden renkli, farklı ve yaratıcı tasarımları ile, peluş, kapşonlu, cepli, fermuarlı ve uzun kollu modelleri ile ve de üstünde birbirinden zengin baskılı formları ile sitemizde uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir. Kız çocuk sweatshirt fiyatları birçok kritere göre değişiklik gösterir. Bu kriterlerin başında sweatshirt modelinin markası gelmektedir. Markayı takiben ürünün ölçüsü, kumaş niteliği gibi kriterler ürünün fiyatını belirleyici faktörler olmaktadır. Ayrıca sitemizde birçok ürünün indirimleri de bulunmaktadır. Bu indirimler sayesinde birden fazla sweatshirt alma şansınız da olacaktır. Sitemizde ürünleri detaylı ve kategoriler dahilinde inceleme ve birbiri ile kıyaslama şansınız vardır. Bu kıyaslama sonunda alacağınız kız çocuk sweatshirt ürününe karar verdiğinizde, alışveriş süreci oldukça hızlı ve pratik bir şekilde sonlanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
YARDIM
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.